NÍZKOENERGETICKÉ MODULOVÉ DOMY

►Přijedeme za Vámi
Na první nezávaznou schůzku za Vámi přijedeme kamkoli v ČR. Následně Vám vytvoříme jednoduchou vizualizaci, pro Vaši lepší představu, jak bude Váš dům vypadat.

► Prostor dle přání
Podobu domku s Vámi od počátku konzultujeme a navrhujeme individuálně podle Vašich přání a potřeb. Změníme příčky, okna, pokoje k Vaší spokojenosti.

► Nejen bydlení
Naše moduly nemusí sloužit pouze k bydlení. Lze je postavit a využít např. jako prodejní stánek, ordinaci, studentskou kolej, hotel pro psy, atd. Stačí vědět, na co dům potřebujete a my Vám ho postavíme podle Vašich představ.

► Dodržíme rozpočet
U nás od začátku víte, kolik Vás bude dům stát. Nevznikají žádné vícenáklady, jako u jiných staveb. Platíte cenu, kterou odsouhlasíte ve smlouvě.

 

NABÍZÍME:

► Dokončení kvalitně, rychle a včas
Modulární domek pro Vás umíme postavit a dodat do 2-3 měsíců. Termín dodání dodržíme dle dohody. Domky si zachovávají svou kvalitu, protože dřevostavba je stavěna v hale, tedy na ni nepůsobí povětrnostní podmínky, které by mohly konstrukci poškodit či narušit, jak se tomu může někdy stát u dřevostaveb stavěných přímo na pozemku.

► Stavba na klíč
Nemáte čas zajistit základy pro dům, sítě, dovoz domu, jeřáb, apod.? Zajistíme veškeré potřebnosti od začátku až do konce za Vás. Umíme najít pozemek, vyřídit úřady i finance, zajistit vše kolem pozemku… Vy už si jen převezmete klíče od domu a nastěhujete se.

Méně byrokracie
Na naše modulární dřevostavby není potřeba stavební povolení, stačí ohláška. Také bývá pro úřady jednodušší, že stavba není pevně spojena se zemí a často tedy naše domy povoluje úřad tam, kde už jinou stavbu nepovolí. Pokud nechcete věnovat čas ohlašování na úřadech, vyřídíme vše za Vás.

Nízké provozní náklady
Naše domky jsou nízkoenergetické. Patří do skupiny B. Na provozních nákladech tak výrazně ušetříte. Naši klienti mají velmi dobré zkušenosti. I rodina s malými dětmi, kde je potřeba zajistit jak teplotní komfort, tak například ohřev vody na dostatečnou hygienu, platí za energie nízké částky. Mohou tedy

► TYPY NÍZKOENERGETICKÝCH MODULOVÝCH DOMŮ
► ČASTÉ OTÁZKY
► VYBAVENÍ NÍZKOENERGETICKÝCH MODULOVÝCH DOMŮ
► CENÍK
► TECHNICKÁ DATA

error: Content is protected !!