DOPRAVA A USAZENÍ NÍZKOENERGETICKÉHO MODULOVÉHO DOMKU

Jak (ve zkratce) vypadá převoz modulového nízkoenergetického domu

Modulové nízkoenergetické domy jsou stavěny ve výrobní hale a na určené místo jsou přivezeny už hotové. Převáží se pouze v noci, protože se je to nadrozměrný náklad. Domek v našem výrobním závodu naložíme těžkotonážním jeřábem na nízkoprofilový návěs a převezeme na váš připravený pozemek. Tam bude čekat také jeřáb, který domek zase z návěsu složí a přesune ho na připravený základ. Doba uložení je různá, ale pokud jde vše podle plánu, neměla by přesáhnout 2 hodiny.

Výška nákladu se pohybuje okolo 4 metrů, je tedy nutné naplánovat cestu tak, aby se kamion vyhnul nízkým mostům nebo podjezdům.

Jak je to s jeřábem

Aby na vašem pozemku mohl být dům složen, je potřeba mít tam přistaven jeřáb. Vzhledem k tomu, že je nutná velká součinnost majitele pozemku s firmou zajišťující pronájem a obsluhu jeřábů, je optimální, aby si jeřáb zajistil majitel pozemku sám napřímo. 

Ale protože si uvědomujeme, že jeřáb člověk neobjednává každý den, pomůžeme vám se zajištěním. Pokud nenajdete firmu poskytující jeřáb svépomocí, nebo již od začátku víte, že chcete využít naši pomoc, rádi jeřáb zajistíme. Na místě bude samozřejmě dozorovat náš tým, aby byl domek usazen správně.

error: Content is protected !!